Zadanie wykonane

W ostatnią sobotę, w ramach 4 kolejki zmierzyliśmy się z Żyrardowianką II Żyrardów. Na mecz wyszliśmy w pełni skoncentrowani, ponieważ nasz przeciwnik w dotychczasowych meczach udowodnił, że potrafi grać w piłkę. Goście postawili trudne warunki, dobrze operowali piłką i skutecznie się bronili. Na przerwę schodzimy z jednobramkowym prowadzeniem. W 28 minucie po składnej akcji, piłkę w siatce po strzale głową umieszcza D. Wojciechowski. Wynik mógł być wyższy, ale nie wykorzystujemy jednej bardzo dogodnej okazji do podwyższenia rezultatu. Pod względem skuteczności, dużo lepsza była natomiast druga połowa, w której zdobywamy jeszcze trzy bramki. Na listę strzelców wpisują się kolejno D. Michalak (53′) oraz D. Hychka (65′ i 87′). Dobrze zaprezentowała się także cała formacja obronna, która zakończyła mecz bez utraty bramki. Gościom dziękujemy za dobre spotkanie, życzymy powodzenia i zdobyczy punktowych w kolejnych meczach.

Przed nami teraz trzy trudne spotkania ligowe i mecze na szczycie tabeli. Zaczynamy od meczu wyjazdowego do Borzęcina, aby zmierzyć się z lokalnym UKS-em, który bardzo dobrze rozpoczął rozgrywki i zdobył już 10 punktów. Mecze na tym obiekcie rządzą się swoimi prawami, ale postaramy się stanąć na wysokości zadania i podtrzymać dobrą passę. Następnie czekają nas jeszcze większe emocje, bo zagramy z dwoma drużynami (kolejno z Orionem Cegłów i Bzurą Chodaków), które podobnie jak my zaliczyły dotychczas komplet zwycięstw. Emocji w tych pojedynkach na pewno nie zabraknie. Do zobaczenia!

FC Płochocin – Żyrardowianka II Żyrardów: 4:0 (1:0)

1:0 D. Wojciechowski (28′, as. A. Szczyglak), 2:0 D. Michalak (53′), 3:0 D. Hychka (65′), 4:0 D. Hychka (87′, as. D. Dymkowski)