Miłe złego początki

Niesmak po tym meczu będzie nam towarzyszył jeszcze długo. Do 57′ wszystko układało się zgodnie z planem. Pomimo braków kadrowych byliśmy stroną dominującą i prowadziliśmy zasłużenie 3:1. Wynik mógł być wyższy, niestety w pierwszej połowie nie wykorzystujemy doskonałej sytuacji sam na sam, trafiając w słupek oraz nie mamy szczęścia w polu karnym, gdzie będąc faulowanymi dwukrotnie nie otrzymujemy ani jednego rzutu karnego. Co nie udało się nam, udało się za to gospodarzom. 57′ rzut karny (z serii tych z kapelusza) i gospodarze łapią kontakt, który dodał im wiary w końcowy sukces. Najpierw w 66, a potem w 84 minucie oddają dwa celne strzały, które zaskoczyły naszego bramkarza.

UKS Borzęcin – FC Płochocin 4:3 (1:2)

0:1 Chromiec (9′, as. J. Jastrzębski), 1:1 (gosp. 11′), 1:2 Chromiec (18′ as. Wiśniewski), 1:3 Dymkowski (as. Hychka), 2:3 (gosp., karny, 57′), 3:3 (gosp. 66′), 4:3 (gosp. 84′).

Link do meczu nagranego i udostępnionego przez kanał UKS Borzęcin.