Dopisujemy kolejne 3 pkt

W sobotnie późne popołudnie zmierzyliśmy się w meczu wyjazdowym z KS Blizne. Pierwsze 45 minut to nasza duża przewaga, zarówno w posiadaniu piłki, jak i wypracowanych sytuacjach. Zdobyliśmy w tym czasie 3 bramki, chociaż mogło być ich więcej. W drugiej połowie w nasze poczynania wkradło się jednak zbyt duże rozluźnienie. Co prawda wypracowanych, stuprocentowych sytuacji było co najmniej kilka, jeśli nie kilkanaście, niestety skuteczność pozostawiała wiele do życzenia. Finalnie mecz kończy się naszym zwycięstwem 5:2, ale mimo wszystko do domu wracamy z poczuciem niedosytu. Gospodarzom dziękujemy za mecz i życzymy powodzenia w kolejnych spotkaniach. Za tydzień czeka nas wymagający pojedynek ze spadkowiczem z A-Klasy, drużyną Tur Jaktorów. Na mecz zapraszamy w sobotę o 11:00.

KS Blizne – FC Płochocin: 2:5 (0:3)

0:1 Wojciechowski (12′, as. K. Jastrzębski), 0:2 Michalak (28′), 0:3 Wiśniewski (31′, as. K. Jastrzębski), 1:3 gospodarze (62′), 1:4 Hychka (74′), 1:5 Hychka (75′), 2:5 gospodarze (88′).

W meczu zagrali: Ł. Gierach, D. Michalak, E. Koperda, Ł. Schumacher, M. Zaborowski, K. Baryła, K. Jastrzębski, J. Jastrzębski, D. Hychka, B. Wiśniewski, P. Bauman, D. Wojciechowski, O. Kurowski, M. Kacprzak, B. Brzeziński, A. Pamnani.

Trener: P. Żegliński