Trampkarze: 12.11.2020

FC Płochocin – KS Teresin 1:1 (0:0)

Bramka – G.Duczman (karny – 48′)

Skład: K. Rogala, K.Markowski, F. Michalak, K. Kaczyński, M. Makomaski K. Krajewski, O. Schumacher, G. Duczman, J. Sarzyński, A. Ludwiczuk, P. Fronczek, M. Zemła.

Drużyna FCP od 23 min grała w osłabieniu, po czerwone kartce otrzymanej przez K. Rogala (akcja ratunkowa w polu karnym). Karnego w tej sytuacji nie wykorzystali goście, po dobrej interwencji Maćka Makomaskiego.

Trampkarze: 14.11.2020

FC Płochocin – KS Milan Milanówek 1:4

Młodziki: 14.11.2020

FC Płochocin – Partyzant Leszno 2:4 (0:3)

Skład: Fronczek, M.Zemła, Ratkowski, Zelik, Głogosz, Ostrowski, Knieć, Kłusek, Garason, Piwowarek, Żarski, Pontrelli, Kosmalski, Oskierko, Zemła T.

Bramki: Knieć x1, Fronczek x1, Fronczek nie wykorzystał też rzutu karnego.

Opis: Zdecydowanie przegrana pierwsza połowa zadecydowała o końcowym wyniku. Niestety nie weszliśmy dobrze w ten mecz, proste błędy, brak koncentracji i roztargnienie w szeregach obronnych sprawiły, że pozwoliliśmy strzelić sobie trzy bramki. Po przerwie wyszliśmy z dużo lepszym nastawieniem i szybko zaczęliśmy odrabiać straty. Gol w pierwszej minucie po wznowieniu, potem dwie doskonałe, ale niestety niewykorzystane sytuacje 1×1 i niestrzelony karny ostudził nieco zapał drużyny. Następnie trochę przypadkowo tracimy czwartą bramkę, ale w kolejnej akcji udaje się zdobyć gola na 2:4. Po tej bramce jednak wraca nasza strzelecka niemoc i nie wykorzystujemy kilku dobrych okazji. Zawiodła skuteczność przez co nie udało się nam naprawić błędów popełnionych w pierwszej połowie. Szkoda finiszu rundy jesiennej, bo po bardzo dobrym początku, w końcówce zabrakło sił i szerokiej kadry. Trzon drużyny przez ostatnie 17 dni rozegrał 7 meczów, co przy wielu absencjach pozostałych zawodników miało niewątpliwie duże znaczenie. Ale zdobyte doświadczenie i rozgrywanie meczów w dwóch kategoriach wiekowych z pewnością zaprocentują w przyszłości.