Udane rozpoczęcie sezonu 23/24

Dzisiejszy mecz przyszło nam zagrać w bardzo wymagających warunkach atmosferycznych. Godzina 11:00, ponad 30 stopni, ale też bojowe nastawienie i szeroka kadra pozwalająca optymalnie zmierzyć się z trudami spotkania. Rozpoczynamy od mocnego uderzenia, bo już w 6′ wychodzimy na prowadzenie. Rzut wolny, niepewna interwencja bramkarza i wracający do drużyny Dominik Wojciechowski nie ma problemów ze skierowaniem piłki do bramki. Na kolejną bramkę musieliśmy czekać do 40 minuty. Sytuację sam na sam z bramkarzem doskonale wykorzystuje Dmytro Hychka. Gdy wydawało się, że takim wynikiem zakończy się pierwsza połowa, wyprowadzamy jeszcze jedną dobrą akcję, a strzelcem bramki jest Adrian Chromiec. Po przerwie gospodarze dokonują pięciu zmian, wzmacniając się zawodnikami I drużyny, ale nie dajemy się zepchnąć i wyprowadzamy groźne ataki. Jeden z nich już w 53′ pozwala nam podwyższyć prowadzenie. Strzelcem Damian Dymkowski, który zameldował się na boisku w drugiej połowie. Kilka minut później popełniamy jednak prosty błąd w środku pola, który kończy się utratą bramki, po dobrej indywidualnej akcji napastnika gospodarzy. Kropkę nad i stawiamy w ostatniej akcji meczu. Pięknym strzałem zza pola karnego popisuje się Jakub Jastrzębski ustalając wynik spotkania. Duże brawa dla całej drużyny za dzisiejszą walkę, liczbę wypracowanych sytuacji w ataku i zdobyte bramki oraz jakość gry obronnej. Gospodarzom dziękujemy za mecz i życzymy powodzenia w kolejnych pojedynkach. My natomiast rozpoczynamy przygotowania do derbowego meczu z UKS Ołtarzew, na który już teraz serdecznie zapraszamy. Sobota, 26 sierpnia, godz. 11:00, boisko w Płochocinie. Bądźcie z nami!

KS Teresin II – FC Płochocin 1:5 (0:3)

Bramki: D. Wojciechowski (6′, as Michalak) na 0:1, D. Hychka (40′) na 0:2, A. Chromiec (45′, as Wojciechowski) na 0:3, D. Dymkowski (53′ as Hychka) na 0:4, gospodarze (60′) na 1:4, J. Jastrzębski (90′, as Dymkowski) na 1:5