Młodziki: FC Płochocin – KS Zaborowianka

Wynik końcowy 1:3

Bramka: Racinowski x1

Skład: Fronczek, Zelik, Żarski, Zemła M., Knieć, Ostrowski, Racinowski, Szczepanik, Kłusek, Zemła T., Pontrelli, Kosior, Piasecki, Piwowarek, Oskierko.

Opis: W dzisiejszym meczu decydujący okazał się brak kilku podstawowych zawodników i duża liczba prostych błędów popełnionych w pierwszej połowie. Niestety wszystkie bramki obciążają naszą formację obronną i bramkarza – straciliśmy bramki, które nie miały prawa znaleźć się w siatce. Na pewno duży wpływ na ich utratę miały bardzo trudne warunki atmosferyczne, ale szkoda, że przegrywamy w takich okolicznościach, szczególnie po dobrych poprzednich meczach. Jedyną bramkę dla naszej drużyny zdobył Antek Racinowski (na 1:1). Wynik do przerwy to 1:3 i po przerwie, pomimo zdecydowanie lepszej gry, nie udało się nam przybliżyć do zwycięstwa. Brawo za ambicję i zaangażowanie w drugiej połowie. Już w niedzielę kolejny mecz i okazja do poprawienia nastrojów.