Mecze drużyn młodzieżowych

W sobotę swoje mecze rozegrały drużyny Trampkarzy oraz Młodzików. Oba mecze zakończyły się porażkami. Grająca w 9-kę drużyna Trampkarzy nie była w stanie przeciwstawić się mocniejszemu przeciwnikowi i przegrała swój mecz. Młodziki, po słabej pierwszej połowie (1-4), w drugiej do końca gonili wynik, ale zabrakło czasu i zmienników. Zaledwie jeden zawodnik rezerwowy, nie stanowił wystarczającego wsparcia, przeciwko 18-stce gości. Nasza pogoń zakończyła się na wyniku 3-4. Brawa za walkę i zaangażowanie w drugiej połowie, rewanż zapowiada się ciekawie i chłopaki zapowiadają walkę o komplet punktów.

Niedzielne mecze naszych najmłodszych reprezentantów poprawiły nastroje po sobotnich meczach. Orliki zdecydowanie i bardzo wysoko wygrały swój mecz, popisując się wieloma efektywnymi akcjami, dzięki czemu na listę strzelców wpisali się niemal wszyscy zawodnicy I składu (graliśmy w 7-miu bez zawodników rezerwowych). Także Żaki rozstrzygnęły mecz na swoją korzyść, przeważając od pierwszej do ostatniej minuty i kontrolując wydarzenia na boisku.