Komplet punktów w meczu z liderem

FC Płochocin vs KS Milan Milanówek: 4:1 (2:0)

W czwartkowe popołudnie rozegraliśmy mecz 19 kolejki z dotychczasowym liderem, drużyną KS Milan Milanówek. Zaczęliśmy od mocnego uderzenia, bo już w 1 minucie M. Zaborowski wykorzystał błąd obrony i wyprowadził nas na prowadzenie. W 25 minucie podwyższamy na 2:0. Strzelał z niemal zerowego kąta J. Jastrzębski, a piłka zanim wpadła do siatki, odbiła się jeszcze od próbującego ratować sytuację obrońcy. Po przerwie i kilku dokonanych zmianach w składzie, Milan próbował odrobić straty z pierwszej połowy, ale dobrze współpracujący blok obrony naszej drużyny nie dopuszczał do strzałów i zagrożenia pod bramką. W 52′ i 63′ wyprowadziliśmy jednak dwie akcje, które rozstrzygnęły losy meczu. Dwie bramki zdobył strzałami zza pola karnego D. Hychka, wykorzystując najpierw złe ustawienie bramkarza, a następnie jego prosty, techniczny błąd. W samej końcówce meczu gościom udało się zdobyć jeszcze bramkę honorową, wykorzystując zamieszanie w naszym polu karnym.

Bramki: M. Zaborowski na 1:0 (1′ as. H. Koms), br. samobójcza na 2:0 (25′), D. Hychka na 3:0 i na 4:0 (52′ i 63′ as. x 2 H. Koms)

Skład: G. Zawadzki, B. Romaniuk, H. Koms, D. Michalak, K. Baryła, J. Jastrzębski, B. Brzeziński, D. Hychka, B. Wiśniewski, Ł. Schumacher, M. Zaborowski.

Ławka rezerwowych: A. Chromiec, J. Chojnowski, A. Walkiewicz, A. Pamnani, T. Wypych, K. Pękul

Trener: Piotr Żegliński