Zwycięstwo Orlików

FC Płochocin – UKS Akademia Młodego Sportowca 6:5 (0:4 / 2:4 / 5:4 / 6:5)

Skład: Zemła T, Zelik, Głogosz, Ratkowski, Ostrowski, Kłusek, Knieć, Wziątek, Pontrelli, Kowalczyk, Chrzanowski, Piasecki.

Bramki: Knieć x3, Kłusek x2, Ostrowski x1

Opis: Za nami niezwykle emocjonujący mecz zakończony happy endem. Zaczęliśmy bardzo źle, brak skupienia, dużo błędów indywidualnych w obronie i brak asekuracji sprawił, że już po 15 minutach przegrywaliśmy 0:4. Po pierwszej przerwie nastąpił przełom w grze drużyny. Zaczęliśmy grać zdecydowanie lepiej, nie pozostawialiśmy już wolnych przestrzeni, a sami zaczęliśmy stwarzać dogodne sytuacje i zdobyliśmy dwie pierwsze bramki, chociaż dwóch doskonałych sytuacji również nie wykorzystaliśmy. 3 kwarta była jeszcze lepsza w naszym wykonaniu i wyszliśmy w niej na prowadzenie 5:4. Obrona grała bezbłędnie, nie dopuszczając do groźnych sytuacji, a cała formacja ofensywna wykorzystała stworzone sytuacje. W ostatniej kwarcie mecz był już bardzo wyrównany. Co chwilę mięliśmy akcje podbramkowe i szanse do zdobycia bramek. Zawodziła jednak skuteczność z obu stron. Najpierw AMS doprowadził do wyrównania na 5:5, a 5 minut przed końcem Krzysiek Knieć wykorzystał złe wybicie piłki przez bramkarza i strzałem z pierwszej piłki niemal z połowy boiska zdobył zwycięską bramkę. Nerwowa końcówka i kolejne sytuacje nie przyniosły zmiany rezultatu. Brawa dla naszej drużyny za charakter pokazany od drugiej kwarty. Kolejna nauka i okazja do wyciągnięcia wniosków na przyszłość. Dziękujemy drużynie gości za dobry i wyrównany mecz i do zobaczenia.