Wysokie zwycięstwo Seniorów

Wynik: FC Płochocin – KS Sokół Budki Piaseckie 8:0 (4:0)

W meczu z KS Sokół Budki Piaseckie, zdobywamy pewne 3 punkty, odnosząc efektowne zwycięstwo. Od początku narzuciliśmy swój styl gry, prezentując przyjemną dla oka, ofensywną grę. Bardzo mocny początek i po niespełna 20 minutach prowadzimy już 3:0. Taki przebieg spotkania sprawił, że kontrolowaliśmy wydarzenia na boisku, stwarzając kolejne sytuacje. Na przerwę schodzimy prowadząc 4:0. Po przerwie obraz gry nie uległ zmianie. Dokonaliśmy kilku rotacji na pozycjach, ale utrzymaliśmy wysoką intensywność gry czego efektem było wpisanie się na listę strzelców kolejnych zawodników. Gościom dziękujemy za mecz i życzymy powodzenia w kolejnych pojedynkach.

Bramki: B. Wiśniewski – 2 (1′ i 65′), K. Jastrzębski – 2 (6′ i 19′), D. Dymkowski (45′), K. Baryła (60′), A. Szczyglak (73′), J. Chojnowski (87′)

Skład: Grzegorz Zawadzki, Krystian Baryła, Dominik Michalak, Adam Szczyglak, Bohdan Romaniuk, Krzysztof Jastrzębski, Jakub Jastrzębski, Bartłomiej Brzeziński, Bartosz Wiśniewski (75′ Marcel Kacprzak), Piotr Bauman (75′ Jakub Chojnowski), Damian Dymkowski (46′ Adrian Chromiec).

Trener: Piotr Żegliński