Wyniki drużyn młodzieżowych

Ostatnie dwa mecze drużyna Młodzików rozegrała z GKS Naprzód II Stare Babice oraz z Partyzantem Leszno. W obu przypadkach na boisku było wiele emocji, zwrotów akcji. Padło też sporo bramek.

W meczu z GKS Naprzód II Stare Babice przegrywamy 3:4 (0:2). Do przerwy przegrywaliśmy różnicą dwóch bramek. Dobre wejście w mecz w drugiej połowie pozwoliło odrobić straty. Niestety po prostym błędzie tracimy kolejną bramkę, a po kilku minutach kolejny raz udaje nam się wyrównać. Gdy wydawało się, że mecz zakończy się remisem, w jednej z ostatnich akcji tracimy czwartą bramkę. Strzelcy w FCP: Franek Ostrowski (x2), Knieć (x1).

Zwycięstwo w meczu wyjazdowym z Partyzantem Leszno 4:2 (0:0). Na mecz pojechaliśmy osłabieni brakiem 2 zawodników z podstawowego składu. Drużyna, w tym zawodnicy rezerwowi stanęli jednak na wysokości zadania. Skuteczna gra w defensywie, kilka dobrych interwencji bramkarza oraz odrobina szczęścia w dwóch sytuacjach pozwoliły nam przetrzymać napór drużyny gospodarzy i pierwszą połowę kończymy wynikiem 0:0. Drugą połowę zaczynamy bardziej ofensywnie. Nasze akcje nabierają tempa, dzięki czemu stwarzamy kilka groźnych sytuacji. Pierwszą bramkę strzelamy po rzucie rożnym i zamieszaniu w polu karnym, gdzie piłka wpada do siatki po rykoszecie i strzale samobójczym. Następnie szybko wychodzimy na dwubramkowe prowadzenie po indywidualnej akcji i bramce Franka Ostrowskiego. Potem do głosu dochodzą gospodarze i po prostym błędzie w obronie tracimy bramkę na 1:2. Na szczęście na skrzydle bardzo dobrze zaprezentował się Szymon Garason, który indywidualnymi akcjami i dryblingiem wypracował dwie kolejne bramki dla naszej drużyny. Najpierw jego zagranie trafiło do Szymona Szczepanika, który zdobył bramkę na 1:3, a kolejne już przy wyniku 2:3 trafiło do Antka Kłuska, który pięknym strzałem w okienko ustalił wynik spotkania na 2:4.

Bramki dla FCP: bramka samobójcza po uderzeniu A. Kłuska i rykoszecie, F. Ostrowski (x1), Sz. Szczepanik (x1), A. Kłusek (x1).

Skład: P. Fronczek, M. Zelik, M. Głogosz, H. Pontrelli, T. Żarski, F. Ostrowski, A.Piwowarek, A.Kłusek, Sz.Garason, Sz. Szczepanik, Sz. Kosmalski, T. Zemła, N. Chrzanowski.

Orliki. Drużyna rywalizuje w mocnej grupie z Akademiami Sportowymi z Warszawy. Najpierw przegrywamy z akademią Juventusu – zdecydowanie najmocniejszą drużyną ligi (honorowe trafienie Krzyśka Kniecia), a w sobotę musieliśmy uznać wyższość Akademii Piłkarskiej FFK (dwa trafienia Sz. Garasona). W tym meczu mogliśmy pokusić się o zwycięstwo, niestety braki kadrowe oraz kilka bardzo dobrych, ale niewykorzystanych sytuacji sprawiło, że drużyna gospodarzy wykorzystała stworzone sytuacje i odniosła zasłużone zwycięstwo.

Skład: N. Chrzanowski, M. Głogosz, M. Zelik, H. Pontrelli, T. Zemła, Sz. Szczepanik, Sz. Garason, A. Kłusek, A. Kosior, B. Wziątek, B. Seliga, J. Piwowarek, A. Kowalczyk