Udany rewanż i pewne 3 punkty

FC Płochocin vs KS Teresin II – 5:1 (1:0)

Bramki: Chromiec (6′ as. Schumacher na 1:0), Zaborowski (48′ as. Hychka na 2:0), J. Jastrzębski (50′ as. Hychka na 3:0), Chromiec (53′ as. Hychka na 4:0), Hychka (58′ as. Michalak na 5:0). Goście 89′.

Za nami kolejny dobry mecz. Już od pierwszych minut przejęliśmy inicjatywę i narzuciliśmy gościom swoje tempo gry. Na efekty nie trzeba było długo czekać. W 6 minucie po dobrym przerzucie, doskonale do akcji podłączył się Schumacher i zagrał do niepilnowanego Chromca, który nie miał problemów z pokonaniem bramkarza. Po tej bramce poszliśmy za ciosem i stworzyliśmy sobie kilka bardzo dogodnych sytuacji, niestety brakowało szczęścia, skuteczności i … lepszej pogody, bo wyjątkowo silny wiatr skutecznie utrudniał grę. Zbawienna okazała się przerwa, po której na boisko wyszliśmy z większym opanowaniem i chłodniejszymi głowami. Kluczowe okazało się 10 minut, gdyż od 48 do 58 minuty zdobyliśmy pozostałe 4 bramki. Strzelcami byli kolejno Zaborowski, J. Jastrzębski, Chromiec i Hychka, który zanotował dodatkowo 3 asysty. Potem gra się uspokoiła i mimo kilku wypracowanych sytuacji, nie udało nam się już zdobyć kolejnych bramek. W samej końcówce nieodgwizdanego spalonego na bramkę zamienili jeszcze goście przez co nie udało nam się zagrać na zero z tyłu. Dziękujemy za walkę, a gościom z Teresina życzymy powodzenia w kolejnych meczach.

Skład: G. Zawadzki, K. Jastrzębski (K. Pękul 68′), H. Koms, K. Baryła, Ł. Schumacher, J. Jastrzębski (A. Pamnani 75′), B. Brzeziński, A. Chromiec, D. Michalak, D. Hychka, M. Zaborowski (J. Chojnowski 78′)

Trener: Piotr Żegliński