UKS Łady 5 – FC Płochocin 14

(do przerwy 2:7)

Skład:

Kłusek, Zelik, Głogosz, Ostrowski, Ratkowski, Knieć, Garason, Wziątek, Chrzanowski, Piwowarek J, Oskierko, Racinowski, Kosior, Zemła T

Bramki: Ostrowski x7, Knieć x2, Garason x2, Ratkowski x1, Racinowski x1, Kłusek x1

Opis: W dzisiejszym meczu wyjazdowym wzięło udział 14-stu zawodników. Nasza drużyna od pierwszego gwizdka zaczęła z dużą ambicją i już w drugiej minucie wyszliśmy na prowadzenie po strzale Adama Ratkowskiego. Pierwsza połowa to bardzo ofensywna gra, ale niestety wiele niewykorzystanych sytuacji więc pomimo oddania dużej liczby strzałów na pierwszą przerwę schodzimy prowadząc 2:1. W drugiej kwarcie udało się zwiększyć przewagę i wyjść na bezpieczne prowadzenie 7:2. Cieszy dobra współpraca zawodników w ofensywie i strzelanie bramek przez różnych zawodników. W trzeciej, po dokonaniu wielu zmian w składzie, wkradła się jednak nerwowość i niepotrzebne błędy, które skutecznie wykorzystała drużyna gospodarzy schodząc na ostatnią przerwę przy wyniku 5:8. Ostatnia część gry to już popis naszych chłopaków, którzy uspokoili grę i strzelili pozostałe bramki, nie dopuszczając jednocześnie do zagrożenia pod naszą bramką. Festiwal strzelecki urządził sobie Franek, zdobywca 7 bramek, chociaż szczególnie w pierwszej połowie nie wykorzystał co najmniej kilku doskonałych okazji. Trochę szczęścia zabrakło natomiast Olkowi Kosiorowi, Wojtkowi Oskierko, Kubie Piwowarkowi i Norbertowi Chrzanowskiemu bo mieli dobre okazje do strzelenia również swoich bramek.