Na własne życzenie…

Wynik meczu: KS Passovia Pass – FC Płochocin 2:1 (1:1)

Bramka: B. Wiśniewski (25′ as A. Chromiec)

Zabrakło: dobrego ostatniego podania, chłodnej głowy, precyzji, szybszej decyzji o strzale, strzału, szczęścia… każdy może coś wybrać z tego zestawu. Dla kibiców i zawodników powiedzenie, że niewykorzystane sytuacje się mszczą to codzienność. I nam chyba dzisiaj po prostu zwycięstwo nie było pisane. Z uwagi na grząskie boisko spotkanie toczyło się w trudnych warunkach, ale obie drużyny podeszły do niego z dobrym zaangażowaniem i wolą walki. Mecz był bardzo emocjonujący i trzymał w napięciu do ostatniego gwizdka. Do przerwy 1:1. Przy straconym golu błąd popełnił nasz bramkarz, który dał się zaskoczyć strzałem z dystansu, wychodząc zbyt daleko przed własną bramkę. Sami zdobywamy natomiast gola, po dobrze rozegranej akcji i dobitce B. Wiśniewskiego.

Druga połowa to już nasza optyczna przewaga, która przełożyła się na wiele bardzo dobrych okazji do zdobycia goli. Ale tak jak pisaliśmy wcześniej piłka nie chciała wpaść do bramki, z której to my mielibyśmy powody do radości. Wpadła natomiast do naszej. Stały fragment gry, zamieszanie w polu karnym i odgwizdany faul naszego zawodnika, który w tej sytuacji sam jest również poszkodowany. Szybkie rozpoczęcie i książkowo przeprowadzony kontratak, który kończy się utratą drugiego gola, na kilka minut przed końcem meczu. Egzekutorem niestety wychowanek naszego klubu. W końcówce mamy jeszcze szansę na wyrównanie/wygranie meczu, ale… o tym już pisaliśmy wcześniej. Gospodarzom gratulujemy zwycięstwa i podtrzymania serii, ale w rewanżu postaramy się, aby komplet punktów trafił w nasze ręce.

Skład: G. Zawadzki, K. Baryła, D. Michalak, A. Szczyglak, B. Romaniuk, K. Jastrzębski (J. Wojnarowski 85′), D. Hychka, J. Jastrzębski (B. Brzeziński 70′), B. Wiśniewski (J. Chojnowski 85′), A. Chromiec (D. Dymkowski 58′), P. Bauman (M. Zaborowski 70′)

Ławka rezerwowych: Ł. Gierach, M. Kacprzak

Trener: P. Żegliński