Mecz Orlików E2 w Teresinie

W piątek 24.09.2021 r. o godzinie 17:00 nasza drużyna pod kierunkiem Damiana Dymkowskiego pojechała na wyjazdowy mecz do Teresina. Był to pierwszy pojedynek rocznika 2012-2013 z drużyną z Teresina, więc nie wiedzieliśmy czego można się było spodziewać. W mecz weszliśmy świetnie i po pierwszej, 15-minutowej kwarcie prowadziliśmy po bramce Kuby Ostrowskiego. O wyniku końcowym w dużej mierze przesądziła druga tercja, w której straciliśmy 4 bramki. W 3 tercji i dwóch pięknych bramkach Jakuba Ostrowskiego udało się jeszcze złapać kontakt. Niestety końcówka należała do zawodników gospodarzy. W ostatniej kwarcie pięknym strzałem popisał się jeszcze Mikołaj Pacholski, który zdobył bramkę strzałem niemal z połowy boiska. Drużynie należą się ogromne brawa. Gratulacje także dla gospodarzy, bo wspólnie udało się stworzyć emocjonujące widowisko, które z pewnością podobało się sympatykom piłki nożnej.