Koniec serii

Wynik końcowy: FC Płochocin – UKS FC Komorów: 1:4 (0:3)

Każda seria kiedyś się kończy… Niestety drużyna z Komorowa, jak na lidera przystało obnażyła dzisiaj nasze słabości i bezlitośnie wykorzystała popełniane przez nas błędy. Do przerwy przegrywaliśmy 3:0 co sprawiało, że odrobienie strat było zadaniem niezwykle trudnym. Drużyna zareagowała jednak właściwie. Już po 3 minutach wyprowadzamy bardzo dobrą akcję, którą po zagraniu B. Wiśniewskiego, przepięknym uderzeniem kończy D. Hychka. W kolejnych minutach staramy się kreować kolejne sytuacje, ale brakuje dokładności, dobrego ostatniego podania lub gra jest skutecznie przerywana przez drużynę gości. Wraz z upływem kolejnych minut gra się wyrównuje, a goście coraz częściej wyprowadzają groźne ataki i jeden z nich, już w doliczonym czasie gry kończy się utratą czwartej bramki. Musimy teraz wyciągnąć odpowiednie wnioski i postarać się zagrać lepszy mecz w ostatniej kolejce, kiedy to czeka nas ciężki wyjazd i mecz z Passovią Pass.

Bramka: D. Hychka (48′ as B. Wiśniewski)

Skład: G. Zawadzki, K. Baryła, A. Szczyglak, D. Michalak, B. Romaniuk (Ł. Schumacher 63′), K. Jastrzębski, J. Jastrzębski (M. Kacprzak 85′), D. Hychka (T. Wypych 85′), B. Wiśniewski (J. Chojnowski 78′), P. Bauman (A. Chromiec 63′), M. Zaborowski (B. Brzeziński 63′).

Ławka rezerwowych: Ł. Gierach

Trener: Piotr Żegliński