Komplet punktów po trudnym meczu

Wynik końcowy: FC Płochocin – Relax Radziwiłłów 3:0 (0:0)

W 8 kolejce zmierzyliśmy się na własnym boisku z Relaxem Radziwiłłów. Mecz zgodnie z przewidywaniami nie należał do łatwych – to drużyna, z którą zawsze ciężko nam się gra. Pierwsza połowa to zacięty, wyrównany mecz, z wieloma przewinieniami po obu stronach. Goście próbowali wyprowadzać szybkie kontry, z którymi dobrze radzili sobie nasi obrońcy, my natomiast zbyt szybko chcieliśmy przedostać się pod pole karne zagrywając często długie, niedokładne piłki. Na przerwę schodziliśmy przy wyniku 0:0. Po zmianie stron, nasza gra uległa znacznej poprawie. Lepsza i szybsza wymiana podań, większa ruchliwość i wymienność pozycji przyniosła efekt w 63 minucie, kiedy dobre podanie od Piotra Baumana skutecznym, technicznym strzałem zakończył wprowadzony po przerwie Damian Dymkowski. Ta bramka dodała nam pewności siebie i zaczęliśmy stwarzać kolejne dobre okazje do zdobycia bramki. Po jednej z nich, świetnie z piłką zabrał się Adrian Chromiec, który ruszył między dwóch obrońców i został sfaulowany w polu karnym. Skutecznym egzekutorem okazał się Dmytro Hychka. W 80 minucie ustaliliśmy wynik meczu. Po dobrym rozegraniu w środkowej strefie przed szansą zdobycia bramki stanął Hychka. Jego strzał zdołał obronić jeszcze bramkarz, ale dobitki D. Dymkowskiego już nie. Gościom dziękujemy za mecz i życzymy powodzenia w kolejnych pojedynkach.

Bramki: D. Dymkowski (63′ – as. P.Bauman i 80′ – as. D. Hychka), D. Hychka (73′ karny, as A. Chromiec)

Skład: G. Zawadzki (82′ Ł. Gierach), K. Baryła, D. Michalak, A. Szczyglak, B. Romaniuk, K. Jastrzębski (82′ M. Kacprzak), J. Jastrzębski (64′ B. Brzeziński), D. Hychka, B. Wiśniewski (46′ D.Dymkowski), P. Bauman (J. Chojnowski 76′), M. Zaborowski (64′ A. Chromiec)

Ławka rezerwowych: Ł. Schumacher

Trener: Piotr Żegliński