Derbowe zwycięstwo

Wynik końcowy: KS Ożarowianka II – AKS FC Płochocin 1:3 (0:3)

Za nami kolejne dobre spotkanie. Pomimo gry na wyjeździe byliśmy stroną dominującą, co pokazaliśmy szczególnie w pierwszej połowie zdobywając 3 bramki. Od początku tworzyliśmy zagrożenie pod bramką gospodarzy, a pierwszego gola zdobyliśmy w 19′. Akcję i dobre podanie B. Wiśniewskiego na bramkę zamienia D. Hychka. Potem zagrożenie tworzymy głównie ze stałych fragmentów gry, ale nie potrafimy postawić kropki nad i. Zimnej krwi nie zabrakło natomiast w końcówce. Najpierw D. Hychka zagrywa do Ł. Schumachera, który w sytuacji sam na sam z bramkarzem, mija go i podwyższa na 2:0. A tuż przed przerwą, po zatrzymaniu piłki ręką przez jednego z obrońców, rzut karny na bramkę zamienia Hychka. Po przerwie prowadziliśmy już spokojną grę nie pozwalając na tworzenie zagrożenia pod naszą bramką. Pomimo stworzenia sobie kilku okazji do podwyższenia wyniku, nie udało się nam już zdobyć kolejnych bramek. Ta sztuka udała się jednak gospodarzom w jednej z ostatnich akcji meczu. Centrostrzał jednego z przeciwników znajduje drogę do bramki, zaskakując nie tylko naszych obrońców i bramkarza, ale także samego strzelca bramki. Dziękujemy za mecz drużynie KS Ożarowianka i życzymy powodzenia i samych zwycięstw w kolejnych meczach. Za tydzień na własnym boisku podejmiemy Bzurę 1929 Chodaków. Zapraszamy o godz. 10:00.