3 punkty zostają w Płochocinie

FC Płochocin vs UKS Borzęcin: 3:2 (1:1)

Bramki: 0:1 (7′), 1:1 (bramka samobójcza po akcji M. Zaborowskiego 13′), 2:1 (D. Hychka 68′), 2:2 (71′), 3:2 (D. Hychka 73′)

Za nami mecz z kategorii tych o 6 punktów. Zwycięstwo w meczu z Borzęcinem pozwalało nam przeskoczyć rywala w tabeli, więc stawka meczu była wysoka. W pierwszej połowie już od początku chcieliśmy przejąć inicjatywę i narzucić swój styl gry. Długimi fragmentami prowadziliśmy grę, ale to goście pierwsi wychodzą na prowadzenie. Szybka kontra, złe ustawienie formacji obrony i mamy 0:1. Graliśmy jednak swoje i już 6 minut później po indywidualnej akcji M. Zaborowskiego strzelamy na 1:1. Mocno zagrywana piłka w pole karne odbija się jeszcze od zawodnika gości i wpada do siatki. Do przerwy, pomimo wypracowania kilku okazji, nie udaje nam się jednak zmienić wyniku meczu. Po przerwie odważniej atakują goście. Mecz staje się bardziej wyrównany i akcje toczą się już przy obu polach karnych. W 68′ mamy przełamanie. Po ciekawej akcji i wywalczonym rzucie wolnym bramkę zdobywa D. Hychka. Nasza radość nie trwa jednak zbyt długo. Prosty błąd w kryciu i brak komunikacji powoduje, że tym razem goście wyrównują wynik rywalizacji. Nie opadły jeszcze emocje, a kibice zgromadzeni na trybunach oglądali już kolejną bramkę. Piękną akcją i strzałem z dystansu popisał się Dima. Do końca meczu, pomimo wypracowanych okazji z obu stron, wynik nie uległ już zmianie. Gościom dziękujemy za rywalizację i życzymy powodzenia w kolejnych meczach.

Skład: G. Zawadzki, K. Baryła, D. Michalak, B. Romaniuk, Ł. Schumacher, J. Jastrzębski, B. Brzeziński, D. Hychka, T. Wypych, A. Chromiec, M. Zaborowski